УГП

З Українською Галицькою Партією ми крокуємо разом із 2015 року. Згуртовані на засадах чесності та відповідальності, ми вже шість років підтверджуємо свої цінності діями.

команда

З Українською Галицькою Партією ми крокуємо разом із 2015 року. Ми згуртувалися на засадах чесності та відповідальності, і вже шість років підтверджуємо свої цінності діями. Саме тому незалежні експерти з громадянської мережі «Опора» визнають нас одними із найефективніших.

Ми стоїмо на засадах локальності, адже віримо, що ніхто не знає краще про потреби громади самих громад. Ми не роздаємо гучних обіцянок, а щодня наполегливо працюємо на місцях. Ми зосереджені на співраці із громадами та захисті інтересів людей. Ми прагнемо навести лад у себе в містах і не боїмося відкрито виступати проти груп впливу та злочинних кланів, хоч натомість отримуємо погрози, напади й суди.

Про наші акції проти нелегальної роздачі комунальної землі та судові процеси з представниками ворожих до України сил ми неодноразово писали на нашому сайті.

На відміну від більшості політичних сил в Україні, ми не маємо вождя. Кожен партієць та партійка має рівний вплив на спільні рішення. Наша структура водночас є й запобіжником від авторитарних рішень, і можливістю реалізувати демократичні принципи в команді.

Ми регулярно звітуємо не лише про нашу діяльність, а і про надходження та витрати з бюджету партії. Нещодавно незалежний громадський рух «Чесно» визнав нашу партію лідером із прозорого фінансування. Нас підтримують підприємці та небайдужі українці. Ви також можете нас підтримати. Реквізити, фінансові звіти та детальні відповіді на інші поширені запитання про нашу партію ми публікуємо на нашому сайті.

Зрештою, у нас є ідеологія — наш керунок і запобіжник — а цим не можуть похвалитися більшість політичних сил України. І поки партії без ідеології, не маючи стратегії та піддаючись політичним спокусам, активізуються лише в переддень виборів, ми працюємо і в міжвиборчий період, бо поділяємо думку, що політика мусить бути служінням, а не способом збагатитися. Наша ідеологія — християнська демократія, що засновує політику на християнських цінностях та правах людини. Серед відомих християнських демократів Ангела Меркель, Дональд Туск та Лех Валенса. Запозичуючи європейський досвід та покладаючись на інтереси українських громад, ми розбудовуємо Галичину. Більше про нашу ідеологію читайте за посиланням.

Українська галицька партія ЙДЕ на вибори 25 жовтня і сформувала команду якісних політиків. Більше про нашу команду можна почитати тут: Список кандидатів у депутати до Львівської міської ради

Стати волонтером